V BFYS MÁME JIŽ VŠE NACHYSTÁNO 

Aktuální rozvrh od 1.9. 2022 je připravený a my se těšíme.  Své rezervace můžete spravovat na https://bfityogastudio.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/

Pondělí     16:30 power jógy(Jitka)      18:00 kurz hathajógy (Jitka) máme ještě jedno až dvě volná místa

19:30 jin jóga (Štěpánka)

Úterý         8:30 ranní jóga (Jitka)        16:30 jóga aby záda nebolela        

                  18:00 kurz SM systém I.  máme jedno volné místo

Středa      18:00 jóga pro začátečníky(Míša)

Čtvrtek     8:00 ranní jóga(Jitka)         16:30 Být fit jóga NOVINKA (Jitka)  

                 18:00 kurz SM systém II. máme jedno volné místo

Sobota     9:00 sobotní jógový restart (Míša)

Na všechny ,,volné“ lekce je možné udělat si rezervaci z vašeho účtu v on-line rezervačním systému.

Na lekce v rámci kurzů je nutná rezervace u lektora. Kurzy jsou vždy na 2 měsíce. V ppřípadě zájmu zavolejte na tel.č. 602 315 616, nebo napište na info@bfityogastudio.cz.

Svou jógovou praxi u nás můžete kombinovat

  • jin jóga – NOVINKA -je v dnešní době poměrně oblíbená. Pro  tuto jógovou praxi je typické zaměření na jinové části těla kosti, klouby, pojivová tkáň především facie. Účinky jinové jógy tak vnímáme nejen na fyzické úrovni(tedy ve svalech – jang), ale i na hlubší úrovni energetické, mentální, emocionální či spirituální. Specifickým prostředkem je delší setrvání v pozicích. Právě v zastavení se v pozici umožňuje prostor pro práci v ásaně. Využívají se pomůcky pro správné nastavení pozice, což nám umožňuje následně dosáhnout většího uvolnění či relaxace. Vhodné i pro začátečníky.
  • power jóga – je naopak pohybová aktivita. Ásany mohou být praktikovány samostatně či v sekvencích. Aby jógová praxe byla zdraví prospěšná měli bychom umět vědomě  pracovat s dechem, znát základy a principy jógového pohybu. Vhodné pro všechny, kteří se rádi hýbou. Vhodné také jako kompenzační aktivita pro sportovce.
  • jóga aby záda nebolela – jóga jako terapie zaměřená na nápravu se zaměřením na nácvik správného dechového stereotypu a jeho využití pro stabilizaci trupu a páteře. Chceme-li něco napravit je nutné provádět nácvik pozorně, což nám umožňuje kontrolu. V lekci se setkáte s nácvikem základních pohybových stereotypů skrze jógové pozice. Pro uvolnění nadbytečného svalového napětí a fascií používáme i terapeutické pomůcky pro míčkování a válcování. Není nutná jakákoli předešlá znalost jógy.
  • hatha jóga – pomalé a klidné tempo, svým charakterem odpovídá tradiční lekci jógy, průpravné cviky odpovídají výběru několika ásan. V pozicích je zastavení pro prohloubení účinků dané ásany. Proto můžeme používat bločky. Jde opět o prožitky nejen na úrovni fyzické, ale i na úrovni energetické a mentální. Vhodné pro ty co se občas rádi zastaví a ztiší.
  • být fit jóga – NOVINKA – být fit a v pohodě, lekce pro všechny. Záměrem lekce je skrze nenáročné jógové techniky navrátit tělu pocit příjemné rovnováhy a novou dávku energie. Pomohou nám k tomu všímavost, nenáročné dechové techniky, vedený pohyb do všech stran a směrů a harmonizace v ásaně. Přijďte vyzkoušet, budeme si hrát a tvořit. Vhodné pro kohokoli. Vše se naučíte u nás.

         nebo cvičení pro zdravou páteř a záda bez bolesti

  • SM systém – cvičení s elastickým lanem podle MUDr. R. Smíška. Máme 15 let praxe.  Cvičení je postaveno na nácviku stability a mobility. Cvičíme v kurzech v délce trvání 2 měsíců. Vysvětlíme vám podstatu a naučíte se základy pro svou domácí praxi. V současné době se mohou začátečníci zapojit do kurzu I. i II. Pro další informace volejte tel.č. 602 315 616 nebo pište na info@bfityogastudio.cz

 

Rádi Vám poradíme a vše vysvětlíme tým BFYS Jitka, Míša, Štěpánka

 

 

Kontakt